Блоги

Прилбичі, тридцятий сектор, Доме Габор, серпень 2018

Компаньйони: Слава Воронцов, Діма Сафонік, Саня Мельничук.

Погода: вітер крутило, але першого дня переважав південно-західний(на дамбу), а другого дня вітер став західним. Перший день погода постійно змінювалась, то несамовита спека, то короткочасний дощ. Першої ночі була несамовита гроза з божевільним вітром, а другої ночі просто капав дощик. В день від'їзду було ясно і штиль.

Рівень води: норма.

Час ловлі: ловив постійно, але вночі над вудками не сидів.

Місце: сектор номер тридцять. Це відразу за непролазними кущами на південно-західній частині ставу

Вартість рибалки: 250 гривень за добу.

Зловлено: десяток коропів, три карасі, одна здорова червонопірка. Побив свій особистий рекорд трофеєм лускатого коропа на 11 кілограм.

Наживка: поп-апи Haldorado.

Прикормка: Sonu Baits "Carp Method Mix" на ближній дистанції, Haldorado Brutal Liver. Також закидав спомбом пелетс різного діаметру й кольору.

Снасті: фідери.

Вступ

Я люблю таких людей: "Алло, Діма? Їдемо на Прилбичі за два тижні на всі вихідні? Гуд, тоді збираємось." Вирішили виконати програму максимум і поїхали аж четверо в моїй Скаутинці. Машинка все витримала і справила на ура!

Для нас було дуже важливо реабілітуватись у власних очах після провального виступу на СуперМарафоні. Ми обрали собі просторий тридцяти сектор. І прикормка тепер у нас була м'ясна. В підготовці ми використовували напрацювання рибалки Доме Габора, тому весь виїзд ми назвали й присвятили цьому мадяру :)

Детальніше